Bizimle Kazandılar

Bizim amacımız buradaki listeyi her geçen eğitim sezonunda daha da güçlendirerek , eğitim – öğretim saflarını daha da sıklaştırmaktır. Tüm öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Başarımız tesadüf değildir. Bizimle kazananlar ordusuna sizde katılın.

 

2016-2017 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan  öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı. 7 Tıp Fakültesi, 2 Diş Hekimliği, 16 Mühendislik olmak üzere toplamda 43 öğrencimiz hedefine ulaşmıştır

      • 7 Tıp Fakultesi
      • 2 Diş Hekimliği
      • 16 Mühendislik
      • Toplam 43 öğrencimiz hedefine ulaştı.

ÇAĞATAY KOÇYİĞİTOĞLU; ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
SELEN İŞLEK; ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
BEYTULLAH YALÇINKAYA; GAZİANTEP ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
YAREN KARA; İSTANBUL AYDIN ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
EMRE DERYA; HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
GÜLÜM ÖZCAN; KARS KAFKAS ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
BİLGE DOĞAN; KATÜ TIP FAKÜLTESİ

YUSUF DAĞSUYU; EGE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
MUSTAFA ÇİÇEK; SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
YUSUF ÖZKANBAŞ; BOĞAZİÇİ ÜNİ. KİMYA
AHMET TECİMER; İTÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL SAMGAM; İTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BİLGEHAN TEKEREK; İTÜ METALÜRJİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT VERDİ; ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ATİLLA; ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

KARDELEN AYGÜN; GAZİANTEP ÜNİ. UZAY VE UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
İLKE ÜSTÜN; SABANCI ÜNİ. MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
MERVE YILDIRIM; HACETTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ
AYBERK TEKELİ; SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ
İPEK GÜRLER; KAYSERİ ERCİYES ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
NURULLAH ERTUĞRUL; AFYON KOCATEPE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
BETÜL ATAŞ; BAŞKENT ÜNİ. FİZİK TEDAVİ
AZRA KÖRÜN; ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. HEMŞİRELİK
YAREN YILDIRIM; KARS KAFKAS ÜNİ. HEMŞİRELİK
CANSU ALTAY; İSTANBUL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURCU CANBULAT; ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEKERİYA KOÇ; ÇUKUROVA ÜNİ. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ CANBOLAT; ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM ŞAHİNASLAN; ÇUKUROVA ÜNİ. MATEMATİK
FATMA KÖNEÇ; MEF ÜNİ. İÇ MİMARLIK
SÜLEYMAN KAHVECİOĞLU; BTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KEREM ÖZDEMİR; BTÜ BİOMÜHENDİSLİK
DİLAN BAYLİ; KAYSERİ ERCİYES ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞATAY AKGÜL; OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE UKALAN; MUĞLA ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
İPEK KOCA; ÇAĞ ÜNİ. HUKUK
BURAK ÖZBEZEK; ÇAĞ ÜNİ. HUKUK
EDA SALKIM; HACETTEPEÜNİ. İŞLETME
DENİZ BEKTİK; İSTANBUL ÜNİ. İŞLETME
SENA SARIKÇI; ÇUKUROVA ÜNİ. İŞLETME
BÜŞRA SAYIS; ÇAĞ ÜNİ. PSİKOLOJİ
HASAN ERDEN; İSTANBUL ÜNİ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASRET ACAR; ÇAĞ ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

Adana Eğitim Atölyesi

2017-2018 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı. 10 Tıp Fakültesi, 7 Diş Hekimliği, 19 Mühendislik olmak üzere toplamda 57 öğrencimiz hedefine ulaşmıştır

  • 10 Tıp Fakultesi
  • 7 Diş Hekimliği
  • 19 Mühendislik
  • Toplam 57 öğrencimiz hedefine ulaştı.

EZGİ ÜNVER – ODTÜ İŞLETME

ATA VURSAVUŞ – BOĞAZİÇİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

SEVGİ ALAY – GAZİ ÜNİ. TIP

CEM EROĞULLARI – AKDENİZ ÜNİ. TIP

ALİ EMRE HEPSAĞ – ÇUKUROVA ÜNİ. TIP

İLAYDA NEFİZ – ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ. TIP

SENA KIZMAZ – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

BEKİR KURT – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

KUTAY AKTAY – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

EMRE ARAL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

SILA GÜRSOY – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

AYŞE ÇELİKEL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

EMRE SÜTÇÜ – ERZİNCAN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

M.ENES DOĞAN – MEDİPOL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)

YALIN SIĞIRCI – MEDİPOL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)

AHMET EREN BİLGİLİ – KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

ZEYNEPNUR TOKAY – MERSİN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

İDİL BALAKÇI – MARMARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

ECE BANLI – MERSİN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

EZGİ İZEL MUSUL – MEDİPOL ECZACILIK (BURSLU)

MUHAMMET EROL KARAKUŞ – TOBB ÜNİ. MAKİNE MÜH. (BURSLU)

ÖZGÜR YİĞİT KOCA – ODTÜ İNŞAAT MÜH.

ELİF KUL – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. KİMYA MÜH.

EMİNE METİN – ERCİYES ÜNİ. UÇAK MÜH.

MERVE ULUDAMAR – HACETTEPE ÜNİ. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ELİF YILDIZ – GÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. BESLENME ve DİYETETİK

BARAN AKTEMUR – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MATEMATİK MÜH. (İNG)

ASLI KIRKIL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. MİMARLIK

GİZEM YILMAZ – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. MİMARLIK

UMUTHAN CAN – ÇUKUROVA ÜNİ. PARAMEDİK

KUBİLAY TÜRKMENOĞLU – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

AHMET HAKAN BOZ – ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.

CEYDA DİRLİK – ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.

MERT ERKE – PAMUKKALE ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.

ALPER MUSA ŞAHİN – AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKRONİK MÜH.

MUHAMMED FURKAN AYDIN – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. HARİTA MÜH.

DERİN GEÇİM – ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.

Y.ŞAMİL KÖKER – ÇUKUROVA ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

KAAN DOĞAN – ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE MÜH.

EMİR FATİH ERTÜRK – BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. MAKİNE MÜH.

EGEMEN PALANDÖKEN – ÇUKUROVA ÜNİ. ZİRAAT MÜH.

SERDAR TAŞKIN – ÇUKUROVA ÜNİ. HEMŞİRELİK

ORKUN TÜREN – ÖZYEĞİN ÜNİ. HUKUK

ONUR ÖDER – HASAN KALYONCU ÜNİ. HUKUK

ONUR KARACIK – ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. HUKUK

CANSU KILIÇ – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK (BURSLU)

HATİCE KÖSE – SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI

MEHMET ALİ BİLİR – NİŞANTAŞI ÜNİ. İÇMİMARLIK (BURSLU)

YİĞİTHAN ÜSTÜN – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. PSİKOLOJİ

BELİZ ZENGİN – ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. PSİKOLOJİ (BURSLU)

ESLEM YILMAZ – TOROS ÜNİ. PSİKOLOJİ

HÜSEYİN CAN KAPLAN – ÇUKUROVA ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

DİDEM KAVLI – KARAMAN ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

SEMİRA ŞAŞMAZ – BURSA TEKNİK ÜNİ. MATEMATİK

BURAK YARIZ – ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE

MUSTAFA KAAN BOYRAZ – İZZET BAYSAL ÜNİ. ZİRAAT MÜH. BİTKİ KORUMA

NAGEHAN EKER – GÜMÜŞHANE ÜNİ. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

2018-2019 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı.

FATİH GÜDÜL – KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP
ÖZLEM AKBAY – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP
EMİR GÖKALP – İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ TIP
GÜLŞAH İNANÇ – KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIP
KUTAY ULUSOY – GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP
SERAY SARI – AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
İSMAİL YILMAZ – MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP
ALİ ONUR TOKER – BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP
DAMLA ERYÜREK – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP
SÜMEYYE SARSAL – AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
TOPRAK TARHAN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ALBATROS İŞİGÜZEL – OKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)
ALPER SAKAR – BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AYŞENUR ARAS – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
TUĞBA KÜÇÜKGÖDE – ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
DAMLA ÇOLAK – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
YAREN TEKELİ – GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
SENA PEKŞEN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
SEFA DOĞAN – TRABZON AVRASYA ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ (BURSLU)
YAREN YARAŞIR – KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ BESLENME ve DİYETETİK (BURSLU)
İLAYDA AKARSU – İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
SEHER ÇOR – MARMARA ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
NİDA ÖZÇETİN – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ARDACAN YILDIZ – ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (BURSLU)
MELİKE İNCEKARA – AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEVA YURTSEVER – HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TUNA SEÇİLMİŞ – MERSİN ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ESRA TARAKÇI – DİCLE ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK
ONUR ÇOKAL – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERDAL TAŞ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR AY – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNG.)
ATAKAN SARIKCI – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EFEKAN SARIKCI – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM BİÇER – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FATMA KÖNEÇ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KİMYA
SELİN ATALAY – SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ALİ K. KANDIRMAZ – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK (BURSLU)
KÜBRA SEVİM – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CEM ÜNAL – NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI (BURSLU)
ALPER BALKAN – KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BÜŞRA SEVİM – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MALİYE
METİN AKIŞ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

2019-2020 Eğitim yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı.

CEMRE DİLA GÖZEL – CERRAHPAŞA – TIP FAKÜLTESİ İNG
TALHA ÇİÇEK – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – TIP FAKÜLTESİ
ENES YÜCEL – İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ – TIP FAKÜLTESİ
BEYZANUR KARA – ERCİYES ÜNİVERSİTESİ – TIP FAKÜLTESİ
TESLİME GÜL CUMHUR – AKSARAY ÜNİVERSİTESİ – TIP FAKÜLTESİ
SEVİM ÇEBİÇ – NAHÇIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ –TIP FAKÜLTESİ
GÖRKEM DÖNGEL – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNG
HAKAN GÖRKEM ŞAHİN – SABANCI ÜNİVERSİTESİ – SANAT BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
HEVAL KARACA – DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ – ECZACILIK FAKÜLTESİ
DENİZ KIRIK – DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ – HUKUK FAKÜLTESİ
BERAT GÜL – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜKENDİSLİĞİ
ÖZGE ALTIN – KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
PELİN YEŞİLBALKAN – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – HUKUK FAKÜLTESİ
SİYABEND ASLAN – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
ŞAFAK DENİZ TOĞRUL – ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİVERSİTESİ – ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİH ADANIR – ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ – HUKUK FAKÜLTESİ
İBRAHİM DENİZ – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MİMARLIK
AYŞE TAŞKINIRMAK – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HASAN TAŞ – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARDA ÇEVLİK – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İNG
BATUHAN KARA – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY GÖRÜR – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERAY TANRISEVEN – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FİKRET MERT ETKAR – GAZİ ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS ARDA GÜLER – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
YASİN ULUDAĞ – NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ – OPTİSYENLİK
SÜHEYLA NUR KIRÇIL – İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – KİMYA
UĞUR CEM YAĞAN – BİLKENT ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
EGE BARIŞ – BİLKENT ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
ESRA BETÜL MERAL – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – EBELİK
İSMAİL KÖKER – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – HEMŞİRELİK
NUR LEBLEBİCİ – ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ – SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
SERGÜL MÖNÜR – TRAKYA ÜNİVERSİTESİ –TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
TUĞÇE TAŞ – KAHRAMANMARAŞ ÜNİVERSİTESİ – ANESTEZİ
ŞEYHMUS ERTUĞRUL – AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ – ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ
SÜMEYYE KAZGAN – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – PARAMEDİK
ÇAĞATAY KURNAZ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – MATEMATİK
ECE ÖZÇELİK – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – EKONOMETRİ
ÇAĞRI KARA – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
CANER TOKALI – GAZİ ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME FAKÜLTESİ
BERKAY GÖRÜR – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ONUR KARLIDAĞ – ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ – ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER İNG
ALMİNA DOĞRULUK – TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ – GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
KÜBRA DOĞANLAR – ANKARA ÜNİVERSİTESİ – ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
NESRİN SUN – ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NİMET BİLİR – ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİVERSİTESİ – YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

2020-2021 Eğitim yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimizi 5 Tıp Fakultesi, 3 Diş Hekimliği, 11 Mühendislik Fakultesi olmak üzere Hukuk, Mimarlık, Teknik Üniversite ve Yüksekokullara  göndermenin gururunu yaşıyoruz. Yeni eğitim sezonunda birlikte hayallerinizi gerçekleştirebiliriz.

1. MEHMET PİNİK Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
2. SAYGIN GİZİR Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
3. SİMAY ULUSOY Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi
4. KARDELEN GÖNCÜ Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi
5. MERT ALTIN Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi
6. DİYAR ÖZALP Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
7. ALTAN ÇABUK Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
8. ÇAĞAN ÖZDOĞAN Goce Delcev Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
9. ŞULE KOÇ Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi
10. NUR YAVUZ Yalova Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
11. MUSTAFA ŞEKEROĞLU Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İng)
12. TESLİME BURGU Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İng)
13. KERİMCAN KÜŞÜM Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği (İng)
14. SEZEN SEZER Beykent Üniversitesi Makine Mühendisliği (Burslu)
15. AZİZ BARAN ÇİTİLGÜLÜ Hacettepe Üniversitesi Çevre Mühendisliği
16. AHMET DİRLİK Çukurova Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
17. BORA AKTEN Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (İng)
18. ÇAĞATAY KARABAY Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İng)
19. EREN ARAL Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
20. KADİR GÜNEY Çukurova Üniversitesi Ziraat Mühendisliği
21. SEREN YENİSOLAK Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İng)
22. SILA SERT Amasya Üniversitesi Matematik Öğretmenliği
23. İLAYDA ÖZDEMİR KOÇ Üniversitesi Hukuk Fakültesi
24. MUHAMMED ACAR İskenderun Teknik Üniversitesi Mimarlık
25. NURGÜL KILIÇOĞLU İstanbul Teknik Üniversitesi İç Mimarlık
26. CEYDA ÖZÇETİN Çukurova Üniversitesi İç Mimarlık
27. BİLGENUR CANSU Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Hemşirelik
28. FATİH BERKE DÖĞÜŞ Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi
29. SARA ÇAYIRCI Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi İşletme (İng)
30. EMİR ÖZÇELİK Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans (İng)
31. ABDULKADİR BAYANBAŞ Çukurova Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler (İng)
32. SELİN YENİSOLAK Mersin Üniversitesi Kimya
33. AZEM CANBOLAT Dokuz Eylül Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
34. ELİF KÖLÜK Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Edebiyat
35. EMRE ADANIR Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Paramedik
36. ERCAN EROĞLU Ankara Sağlık Bilimler Üniversitesi (GATA) Ortopedik Protez Ortez
37. HASAN CAN KÖKER İzmir Hava Harp Meslek Yüksekokulu