01 Oca 2018
Ocak 1, 2018

Sizinle gurur duyuyoruz

0 Yorum

2016-2017 yılında başarıya ulaşan öğrencilerimiz 7 Tıp Fakültesi, 2 Diş Hekimliği, 16 Mühendislik olmak üzere 43 öğrencimiz hedefine ulaşmıştır

    • 7 Tıp Fakultesi
    • 2 Diş Hekimliği
    • 16 Mühendislik
    • Toplam 43 öğrencimiz hedefine ulaştı.

    Çağatay Koçyiğitoğlu; Çukurova Üni. Tıp Fakültesi
    Selen İşlek; Çukurova Üni. Tıp Fakültesi
    Beytullah Yalçınkaya; Gaziantep Üni. Tıp Fakültesi
    Yaren Kara; İstanbul Aydın Üni. Tıp Fakültesi
    Emre Derya; Hatay Mustafa Kemal Üni. Tıp Fakültesi
    Gülüm Özcan; Kars Kafkas Üni. Tıp Fakültesi
    Bilge Doğan; KATÜ Tıp Fakültesi

    Yusuf Dağsuyu; Ege Üni. Diş Hekimliği Fakültesi
    Mustafa Çiçek; Sivas Cumhuriyet Üni. Diş Hekimliği Fakültesi
    Yusuf Özkanbaş; Boğaziçi Üni. Kimya
    Ahmet Tecimer; İTÜ Uçak Mühendisliği
    Şevval Samgam; İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı
    Bilgehan Tekerek; İTÜ Metalürji Mühendisliği
    Mert Verdi; ODTÜ Makine Mühendisliği
    Elif Atilla; ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği

    Kardelen Aygün; Gaziantep Üni. Uzay ve Uçak Mühendisliği
    İlke Üstün; Sabancı Üni. Mühendislik Programları
    Merve Yıldırım; Hacettepe Üni. Eczacılık Fakültesi
    Ayberk Tekeli; Sivas Cumhuriyet Üni. Eczacılık Fakültesi
    İpek Gürler; Kayseri Erciyes Üni. Beslenme ve Diyetetik
    Nurullah Ertuğrul; Afyon Kocatepe Üni. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
    Betül Ataş; Başkent Üni. Fizik Tedavi
    Azra Körün; Eskişehir Anadolu üni. Hemşirelik
    Yaren Yıldırım; Kars Kafkas Üni. Hemşirelik
    Cansu Altay; İstanbul Üni. Endüstri Mühendisliği
    Burcu Canbulat; Çukurova Üni. Bilgisayar Mühendisliği
    Zekeriya Koç; Çukurova Üni. Otomotiv Mühendisliği
    Barış Canbolat; Çukurova Üni. Makine Mühendisliği
    Sinem Şahinaslan; Çukurova Üni. Matematik
    Fatma Köneç; MEF Üni. İç Mimarlık
    Süleyman Kahvecioğlu; BTÜ İnşaat Mühendisliği
    Kerem Özdemir; BTÜ Biomühendislik
    Dilan Bayli; Kayseri Erciyes Üni. Endüstri Mühendisliği
    Çağatay Akgül; Osmaniye Korkut Ata Üni. Elektrik Elektronik Mühendisliği
    Ece Ukalan; Muğla Üni. Fen Bilgisi Öğretmenliği
    İpek Koca; Çağ Üni. Hukuk
    Burak Özbezek; Çağ Üni. Hukuk
    Eda Salkım; HacettepeÜni. İşletme
    Deniz Bektik; İstanbul Üni. İşletme
    Sena Sarıkçı; Çukurova Üni. İşletme
    Büşra Sayıs; Çağ Üni. Psikoloji
    Hasan Erden; İstanbul Üni. Makine Mühendisliği
    Hasret Acar; Çağ Üni. Çocuk Gelişimi