Bizimle Kazandılar

 

Bizim amacımız buradaki listeyi her geçen eğitim sezonunda daha da güçlendirerek , eğitim – öğretim saflarını daha da sıklaştırmaktır. Tüm öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Başarımız tesadüf değildir. Bizimle kazananlar ordusuna sizde katılın.

 

2016-2017 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan  öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı. 7 Tıp Fakültesi, 2 Diş Hekimliği, 16 Mühendislik olmak üzere toplamda 43 öğrencimiz hedefine ulaşmıştır

      • 7 Tıp Fakultesi
      • 2 Diş Hekimliği
      • 16 Mühendislik
      • Toplam 43 öğrencimiz hedefine ulaştı.

ÇAĞATAY KOÇYİĞİTOĞLU; ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
SELEN İŞLEK; ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
BEYTULLAH YALÇINKAYA; GAZİANTEP ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
YAREN KARA; İSTANBUL AYDIN ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
EMRE DERYA; HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
GÜLÜM ÖZCAN; KARS KAFKAS ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
BİLGE DOĞAN; KATÜ TIP FAKÜLTESİ

YUSUF DAĞSUYU; EGE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
MUSTAFA ÇİÇEK; SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
YUSUF ÖZKANBAŞ; BOĞAZİÇİ ÜNİ. KİMYA
AHMET TECİMER; İTÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL SAMGAM; İTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BİLGEHAN TEKEREK; İTÜ METALÜRJİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT VERDİ; ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ATİLLA; ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

KARDELEN AYGÜN; GAZİANTEP ÜNİ. UZAY VE UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
İLKE ÜSTÜN; SABANCI ÜNİ. MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
MERVE YILDIRIM; HACETTEPE ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ
AYBERK TEKELİ; SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ
İPEK GÜRLER; KAYSERİ ERCİYES ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
NURULLAH ERTUĞRUL; AFYON KOCATEPE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
BETÜL ATAŞ; BAŞKENT ÜNİ. FİZİK TEDAVİ
AZRA KÖRÜN; ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. HEMŞİRELİK
YAREN YILDIRIM; KARS KAFKAS ÜNİ. HEMŞİRELİK
CANSU ALTAY; İSTANBUL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURCU CANBULAT; ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEKERİYA KOÇ; ÇUKUROVA ÜNİ. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ CANBOLAT; ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM ŞAHİNASLAN; ÇUKUROVA ÜNİ. MATEMATİK
FATMA KÖNEÇ; MEF ÜNİ. İÇ MİMARLIK
SÜLEYMAN KAHVECİOĞLU; BTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KEREM ÖZDEMİR; BTÜ BİOMÜHENDİSLİK
DİLAN BAYLİ; KAYSERİ ERCİYES ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞATAY AKGÜL; OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE UKALAN; MUĞLA ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
İPEK KOCA; ÇAĞ ÜNİ. HUKUK
BURAK ÖZBEZEK; ÇAĞ ÜNİ. HUKUK
EDA SALKIM; HACETTEPEÜNİ. İŞLETME
DENİZ BEKTİK; İSTANBUL ÜNİ. İŞLETME
SENA SARIKÇI; ÇUKUROVA ÜNİ. İŞLETME
BÜŞRA SAYIS; ÇAĞ ÜNİ. PSİKOLOJİ
HASAN ERDEN; İSTANBUL ÜNİ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASRET ACAR; ÇAĞ ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

Adana Eğitim Atölyesi

2017-2018 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı. 10 Tıp Fakültesi, 7 Diş Hekimliği, 19 Mühendislik olmak üzere toplamda 57 öğrencimiz hedefine ulaşmıştır

  • 10 Tıp Fakultesi
  • 7 Diş Hekimliği
  • 19 Mühendislik
  • Toplam 57 öğrencimiz hedefine ulaştı.

EZGİ ÜNVER – ODTÜ İŞLETME

ATA VURSAVUŞ – BOĞAZİÇİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

SEVGİ ALAY – GAZİ ÜNİ. TIP

CEM EROĞULLARI – AKDENİZ ÜNİ. TIP

ALİ EMRE HEPSAĞ – ÇUKUROVA ÜNİ. TIP

İLAYDA NEFİZ – ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ. TIP

SENA KIZMAZ – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

BEKİR KURT – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

KUTAY AKTAY – GAZİANTEP ÜNİ. TIP

EMRE ARAL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

SILA GÜRSOY – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

AYŞE ÇELİKEL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TIP

EMRE SÜTÇÜ – ERZİNCAN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

M.ENES DOĞAN – MEDİPOL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)

YALIN SIĞIRCI – MEDİPOL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)

AHMET EREN BİLGİLİ – KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

ZEYNEPNUR TOKAY – MERSİN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

İDİL BALAKÇI – MARMARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

ECE BANLI – MERSİN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ

EZGİ İZEL MUSUL – MEDİPOL ECZACILIK (BURSLU)

MUHAMMET EROL KARAKUŞ – TOBB ÜNİ. MAKİNE MÜH. (BURSLU)

ÖZGÜR YİĞİT KOCA – ODTÜ İNŞAAT MÜH.

ELİF KUL – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. KİMYA MÜH.

EMİNE METİN – ERCİYES ÜNİ. UÇAK MÜH.

MERVE ULUDAMAR – HACETTEPE ÜNİ. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ELİF YILDIZ – GÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. BESLENME ve DİYETETİK

BARAN AKTEMUR – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MATEMATİK MÜH. (İNG)

ASLI KIRKIL – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. MİMARLIK

GİZEM YILMAZ – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. MİMARLIK

UMUTHAN CAN – ÇUKUROVA ÜNİ. PARAMEDİK

KUBİLAY TÜRKMENOĞLU – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

AHMET HAKAN BOZ – ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.

CEYDA DİRLİK – ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.

MERT ERKE – PAMUKKALE ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.

ALPER MUSA ŞAHİN – AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKRONİK MÜH.

MUHAMMED FURKAN AYDIN – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. HARİTA MÜH.

DERİN GEÇİM – ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.

Y.ŞAMİL KÖKER – ÇUKUROVA ÜNİ. İNŞAAT MÜH.

KAAN DOĞAN – ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE MÜH.

EMİR FATİH ERTÜRK – BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. MAKİNE MÜH.

EGEMEN PALANDÖKEN – ÇUKUROVA ÜNİ. ZİRAAT MÜH.

SERDAR TAŞKIN – ÇUKUROVA ÜNİ. HEMŞİRELİK

ORKUN TÜREN – ÖZYEĞİN ÜNİ. HUKUK

ONUR ÖDER – HASAN KALYONCU ÜNİ. HUKUK

ONUR KARACIK – ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. HUKUK

CANSU KILIÇ – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK (BURSLU)

HATİCE KÖSE – SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI

MEHMET ALİ BİLİR – NİŞANTAŞI ÜNİ. İÇMİMARLIK (BURSLU)

YİĞİTHAN ÜSTÜN – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. PSİKOLOJİ

BELİZ ZENGİN – ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. PSİKOLOJİ (BURSLU)

ESLEM YILMAZ – TOROS ÜNİ. PSİKOLOJİ

HÜSEYİN CAN KAPLAN – ÇUKUROVA ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

DİDEM KAVLI – KARAMAN ÜNİ. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

SEMİRA ŞAŞMAZ – BURSA TEKNİK ÜNİ. MATEMATİK

BURAK YARIZ – ÇUKUROVA ÜNİ. MAKİNE

MUSTAFA KAAN BOYRAZ – İZZET BAYSAL ÜNİ. ZİRAAT MÜH. BİTKİ KORUMA

NAGEHAN EKER – GÜMÜŞHANE ÜNİ. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…

 

2018-2019 yılında Adana Eğitim Atölyesini seçen ve bizimle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz yine başarıdan başarıya koştu ve bizi gururlandırdı.

FATİH GÜDÜL – KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP
ÖZLEM AKBAY – HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP
EMİR GÖKALP – İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ TIP
GÜLŞAH İNANÇ – KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIP
KUTAY ULUSOY – GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP
SERAY SARI – AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
İSMAİL YILMAZ – MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP
ALİ ONUR TOKER – BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP
DAMLA ERYÜREK – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP
SÜMEYYE SARSAL – AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
TOPRAK TARHAN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ALBATROS İŞİGÜZEL – OKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (BURSLU)
ALPER SAKAR – BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AYŞENUR ARAS – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
TUĞBA KÜÇÜKGÖDE – ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
DAMLA ÇOLAK – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
YAREN TEKELİ – GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
SENA PEKŞEN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
SEFA DOĞAN – TRABZON AVRASYA ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ (BURSLU)
YAREN YARAŞIR – KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ BESLENME ve DİYETETİK (BURSLU)
İLAYDA AKARSU – İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
SEHER ÇOR – MARMARA ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
NİDA ÖZÇETİN – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ARDACAN YILDIZ – ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (BURSLU)
MELİKE İNCEKARA – AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEVA YURTSEVER – HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TUNA SEÇİLMİŞ – MERSİN ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ESRA TARAKÇI – DİCLE ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK
ONUR ÇOKAL – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERDAL TAŞ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR AY – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNG.)
ATAKAN SARIKCI – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EFEKAN SARIKCI – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM BİÇER – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FATMA KÖNEÇ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KİMYA
SELİN ATALAY – SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ALİ K. KANDIRMAZ – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK (BURSLU)
KÜBRA SEVİM – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CEM ÜNAL – NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI (BURSLU)
ALPER BALKAN – KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BÜŞRA SEVİM – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MALİYE
METİN AKIŞ – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

Öğrenci arkadaşlarımıza kazandıkları üniversitelerde başarılar diliyoruz…